ورود کاربر

یویو تو

برنده جایزه نوبل فیزیولوژی و پزشکی سال 2015
یویو تو

نام: نام: یویو تو (Youyou Tu)

تولد: 30 دسامبر 1930، ژجیانگ نیگپو، چین

محل کار در زمان دریافت جایزه نوبل: آکادمی طب سنتی چینی، بیجینگ، چین

انگیزه اعطای جایزه نوبل: اکتشافات مربوط به درمانی بدیع برای مالاریا

سهم از جایزه: یک دوم جایزه نوبل فیزیولوژی و پزشکی 2015

درمانی بدیع برای مالاریا

شماری از بیماری های عفونی جدی توسط انگل هایی ایجاد می شود که توسط حشرات منتشر می شوند. مالاریا توسط یک انگل تک سلولی ایجاد شده و موجب تب شدید می شود. در طب سنتی چین از چوب خاراگوش برای درمان این تب استفاده می شود. در دهه 1970 و پس از مطالعه طب گیاهی و سنتی چینی، یویو تو توانست ماده ای از این چوب استخراج کند که آرتمیسینین نام گرفت و انگل مالاریا را مهار می کرد. داروهای دارای پایه آرتمیسینین منجر به حیات و بهبود سلامتی میلیون ها نفر گردید.

منبع: وب سایت رسمی سازمان نوبل

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com