ورود کاربر

بلند قد ترین مرد دنیا

بلند قد ترین مرد دنیا

رکورد بلندترین قد جهان متعلق به روبرت وادلو (Robert Pershing Wadlow) امریکایی است که در ژوئن 1940 رکورد گیری شد و 2.72 سانتی متر قد داشت. وی 1918 به دنیا امد و 1940 دنیا را ترک کرد. تا کنون کسی نتوانسته است رکورد او را بشکند. کفش وی شماره 37 اور بود یعنی 47 سانتی متر. بالاترین وزن وی 222.7 کیلوگرم بود.
دستان وی 32.4 سانتی متر طول داشت. وی حلقه سایز 25 پوشیده بود. با دستانش می توانست شیئی به قطر 2.88 متر را بگیرد. وی در سن نه سالگی پدرش هارولد وادلو را که شهردار التون شد را بغل می کرد. پدرش 1.8 سانتی متر قد داشت.

قبلیصفحه اصلیبعدی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com