ورود کاربر

تجربه رانندگی با بیگ فوت

تجربه رانندگی با بیگ فوت

What It's Like to Drive Bigfoot

بیگ فوت از جهاتی یک ماشین معمولی است. دارای پدال گاز و ترمز و فرمان و دسته دنده، دو سرعت اتوماتیک است. اما یک سوئیچ راکر دارد که فرمان چرخ عقب را کنترل می کند، یک دستگیره دارد که جربان سوخت را کنترل می کند (که تصادفا این سوخت الکل است)، و یک ضامن برای استارت موتور، یک موتور 9.4 لیتر V-8 با سوپر شارژری به اندازه یک لانه سگ. صدا خفه کن اگزوز ندارد. فقط دو دهانه اگزوز دارد که از طرفین بیرون زده و دوده احتراق از آن ها خارج می شود. کافی است که استارت را بزنید و صدای کاک کاک کاک همانند طوفان از لوله ها بیرون زده و داخل جمجمه اتان می پیچد.
این بمب آتش V-8 چنان صدای بلندی دارد که تصور می کنی سوپر شارژر آن در حال انفجار است. این سوپر شارژر با کمربند محکم به بدنه ثابت شده است. وقتی روی صندلی این شیطان می نشینی، دیگر نمی توانی سرت را خیلی بچرخانی چون کلاه ایمنی آن با یک وسیله HANS به صندلی محکم شده است و حرکات را محدود می کند تا سر و گردن شما از کشیدگی و نیروهای وارده محافظت شود، زمانی که این کامیون شش تنی را به هوا پرت می کنید. یا برعکس، کامیون شش تنی را از هوا به زمین می آورید.
شیئی به این سنگینی نباید سریع باشد. اما قضیه برعکس است. بیگ فوت 1730 اسب بخار قدرت دارد. این ماشین لینکولن مومریال (Lincoln Memorial) بسیار سریع است. بخاطر داشته باشید که این ماشین برای تپه ها و جاهای ناهموار طراحی شده است. هر تکانی جلوی ماشین را به هوا می برد اما تا زمانی که چرخ عقب روی زمین باشد.

قبلیصفحه اصلیبعدی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com