ورود کاربر

طب فشاری چیست

طب فشاری چیست

وبگاه پرستارگرچه طب غربی جوان است و کمتر روی توانایی های شفابخش طب فشاری (acupressure) یا اکوپرشر حساب می کند، این تکنیک درمانی کلی نگر از 5000 سال پیش در طب شرق استفاده شده و مورد تایید است. طب فشاری وارد کردن فشار به نقاط خاصی از بدن برای تسکین درد، هضم، اضطراب، ترس و مشکلات جسمی زیادی است. طب فشاری براساس نظریه طب سوزنی ایجاد شده است و از نقاط مشابهی برای اعمال فشار استفاده می کند.

وبگاه پرستارنقاط فشار بر اساس مفهوم چی (Qi) یا انرژی حیاتی و جریان مریدیان (meridian) است. چی اساسا نیروی زندگی و انرژی حیات، ماهیت وجودی بشر است. نیروی زندگی در همه چیز یافت می شود از جمله هوا، آب و آتش. این چیزهایی است که ما را با دنیا و با محیط یکی می کند. چینی ها می گویند که مرده بدنی است که چی ندارد. جریان چی ما از مسیرهایی در بدن عبور می کند که به عنوان نصف النهار بدن یا وترهای بدن شناخته می شو. این مریدیان ها را می توان به جریان اقیانوس ربط داد. همانطور که جریان آب اقیانوس روی آب و هوای جهان موثر است، جریان چی بدن انسان از طریق این مریدیان ها روی جو عاطفی و سلامتی ما تاثیر می گذارد.

وبگاه پرستارسلامت و حیات انسان به جریان مداوم چی در سراسر بدن بستگی دارد. زمانی که این مریدیان ها دچار بلوک و وقفه شوند، نیروی حیات چی در آن مسیر کاهش می یابد. دقیقا همانطوری که لخته خون جریان خون به بخشی از بدن را مسدود کرده موجب بیماری یا مرگ ارگان می شود، مسدود شدن انرژی چی موجب عدم هماهنگی و اختلال در عملکرد بدن و زندگی می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com