ورود کاربر

فهرست مطلب

کولیت اولسراتیو (Ulcerative Colitis)

کولیت اولسراتیو

مشکل چیست؟

کولیت اولسراتیو یک بیماری التهابی روده بزرگ است که لایه مخاطی پوششی از رکتوم تا کولون و بافت های مجاور مبتلا می کند. در این بیماری زخم لایه مخاطی دیواره روده وجود دارد که با التهاب همراه بوده و ممکن است آبسه شکل گیرد. اسهال خونی همراه با مخاط علامت اصلی این بیماری است. دوره های تشدید و بهتر شدن دارد. شدت علائم ممکن است از خفیف تا شدید متغیر باشد. علت اصلی این بیماری ناشناخته است، اما شانس وقوع آن در ساکنان شمال اروپا، آمریکای شمالی و طایفه یهودی اشکنازی (Ashkenazi Jewish) بیشتر است. اوج وقوع این بیماری در اواسط نوجوانی تا اواسط دهه بیست عمر و سپس اواسط دهه چهل تا اواسط دهه شصت عمر است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com