ورود کاربر

قویترین پرس دنیا

قویترین پرس دنیا

The Machine That Squeezes Metal Like Play-Doh

ماشینی که فلزات را مثل کاغذ مچاله و له می کند. شرکت یونیورسال الوی (Universal Alloy) در شهر کوچک کانتون جورجیا، یکی از پیشروان عرضه قطعات ساختاری به شرکت هایی مثل بوینگ (Boeing)، ایرباس (Airbus) و صنایع سازنده دفاعی است. این شرکت ارشدیت خود را مدیون یک ماشین فوق العاده است: یک ماشین پرس آلومینیوم 9000 تن که حالا 75 سال سن دارد و قدرتمندترین پرس دنیا است.
عملکرد این ماشین همانند خمیر دندان است. یک تکه آلومینیوم جامد داخل آن گذاشته شده و با فشار یک قطعه مورد نظر خارج می شود. مثلا برای ساختن سازه بال 100 پایی هواپیمای A380 یا سوکت اتصال بال های بوینگ 747، نیروی زیادی بکار می گیرد. این دستگاه پرس 16200 تن فشار را وارد می کند تا یک تکه 5000 پوندی فلز جامد را مثل خمیر دندانی که از لوله آن خارج می شود، شکل دهد. این ماشین 300 فیت طول داشته و 10 فیت ضخامت دارد. در سال های دهه 1930 ساخته شده است. وزن آن 9000 تن بوده، ظرفیت نیروی 16200 تن دارد.

قبلیصفحه اصلیبعدی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com