ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
استیو جابز

زندگینامه و جملات قصار و گهربار استیو جابزاستیون پل جابز (Steven Paul Jobs) کیست؟ وی روز 24 فوریه سال 1955 در سانفرانسیسکو کالیفرنیا بدنیا آمد. وی یک کارآفرین، مخترع امریکایی بود. استیو جابز از شرکای بنیانگذار اپل، مدیر عامل، رییس و مدیریت ارشد شرکت اپل (Apple Inc) بود. وی از پیشگامان میکروکامپیوتر در دهه 1970 بود. وی به عنوان یک کارآفرین خلاق معروف است. زندگینامه وی مشوق و الهام بخش افراد زیادی است. استیو جابز روز 5 اکتبر سال 2011 در کالیفرنیا درگذشت. علت مرگ وی سرطان پانکراس و ایست تنفسی بود. وی به عنوان پیشگام انقلاب کامپیوتر شخصی به همراه استیو وزنیاک معروف است. جوایز زیادی دریافت کرده است از جمله قهرمان دیزنی (2013)، جایزه هیئت مدیره گرمی (2012)، جایزه تاریخچه و هنر هال کالیفرنیا (2007)، جایزه جفرسون برای خدمات عمومی (1987)، و مدال ملی تکنولوژی (1985) می توان نام برد. در ادامه منتخبی از جملات گهربار و سخنان آموزنده وی آمده است:

جملات قصار و گهربار استیو جابز

 • ما اینقدر فرصت نداریم که کارهای زیادی انجام دهیم، پس بهتر است یک کار را به بهترین وجه انجام دهیم. این زندگی ما است و روزی خواهیم مرد! پس یک کار را شروع کن و بهترین باشد.

 • دو نکته بنیان کارهای من بود: تمرکز و سادگی. انجام کار ساده سختتر از کار پیچیده است، بایستی سخت کار کنی تا تفکرت را چنان تمیز کنی که بتوانی کار ساده انجام دهی.

 • عمر شما کوتاه است، پس آن را با زندگی کردن زندگی دیگران تلف نکنید. شجاع پیروی از صدای درون و نظرات خود را داشته باشید، آنها می دانند که واقعا چه می خواهید و مابقی موارد در رتبه دوم هستند.

 • اگر کاری را انجام دادید و خوب از آب درآمد، روی آن سکون نکنید. به دنبال کار برتر دیگری باشید. فقط مشخص کنید که بعدش چی؟

 • فرق رهبر و زیر دست در نوآوری و ابداع است.

 • گاهی موقع نوآوری اشتباه می کنید. بلافاصله آن را پذیرفته و به دنبال بهبود و رفع آن باشید.

 • طراحی فقط ظاهر و احساس آن نیست. بلکه طراحی چگونگی کارکرد آن است.

 • ثروتمندترین مرد قبرستان بودن برایم ارزشی ندارد. اینکه شب قبل از خواب بگویم کار خوبی انجام دادم، برای من کافی است.

 • به مدل کیفیت تبدیل شوید. بعضی مردم به محیطی که تعالی و برتری انتظار می رود، عادت ندارند.

 • گاهی اوقات زندگی با آجر بر سر تو می کوبد. امید و ایمانت را از دست نده.

 • لازم نیست از مشتریان بپرسی که چه می خواهید و آن را برایشان بسازید. با گذر زمان و ساختن آنچه که خواسته اند، خواسته آنها تغییر می کند.

 • لازم نیست چیزی دنیا را تغییر دهد که مهم باشد.

 • ما دکمه هایی بر روی صفحه نمایش می سازیم که آنقدر خوب است که می خواهید آن را لیس بزنید. کیفیت مهم است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com