ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
هورس

جملات قصار و گهربار هورسکوینتوس هوراتیوس فالکوس (Quintus Horatius Flaccus) در دنیای انگلیسی زبان به نام هورس (Horace) شناخته می شود. وی شاعر و ترانه سرای یونان باستان و دوره آگوستوس است. روز 8 دسامبر سال 65 قبل از میلاد به دنیا آمد و 27 نوامبر سال 8 قبل از میلاد فوت کرد. از کارهای چشمگیر وی می توان به اودس (Odes)، ساتیرز (Satires) و آرس پوتیکا (Ars Poetica) اشاره کرد. نمونه ای از جملات گهربار و سخنان قصار هورس در اینجا لیست شده است:

جملات قصار و گهربار هورس

  • ♥  عکس شعری بدون کلام است.

  • ♥  تنوع دارای تاثیر برانگیختن استعداد است، که در شرایط مناسب مثل یک چاشنی بارور کننده است.

  • ♥  کمی شوخی به برنامه جدی خود اضافه کنید. شوخی در لحظه مناسب می تواند جالب باشد.

  • ♥  اگر می خواهی من گریه کنم، بایستی ابتدا خودت آن غم را احساس کنی و گریه کنی.

  • ♥  زمانی که اجازه دادیم کلامی از دهان مان خارج شود، دیگر امکان برگرداندن آن نیست.

  • ♥  مهم نیست چه توصیه ای به چه کسی می دهی، همیشه مختصر باشد.

  • ♥  بدون سخت کوشی زندگی هیچ چیزی به ما بشر فانی اعطا نمی کند.

  • ♥  دانشی که تنها از کتاب ها گرفته شده باشد، دانش نیست.

  • ♥  بندرت می توان کسی را پیدا کرد که ابراز خوشبختی بکند، و کسی که از زندگی خود راضی است، دنیا را مانند یک مهمان خشنود ترک می کند.

  • ♥  بخاطر داشته باش که در بدبختی و فلاکت ذهن خود را باز نگهداری.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com