ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
دبلیو کلمنت استون

جملات قصار و گهربار دبلیو کلمنت استونویلیام کلمنت استون (William Clement Stone) یک تاجر و بشر دوست و مولف کتاب خود آموز تفکر روز 4 ماه می 1902 در شیکاگو به دنیا آمد. وی مولف کتاب های متعددی است از جمله خود آموز تفکر، سیستم موفقیت که هرگز شکست نمی خورد و کتاب های دیگر. وی 3 سپتامبر 2002 در اوانستون ایلینویز دیده بر جهان بربست. جملات قصار و سخنان گهربار ویلیام کلمنت استون در زیر آمده است:

جملات قصار و گهربار دبلیو کلمنت استون

  • ♥  جسارت نه گفتن را داشته باشید. جسارت مواجهه با حقیقت را داشته باشید. کار درست را انجام دهید، زیرا درست است. این ها کلید جادویی درست و کامل زندگی کردن هستند.

  • ♥  مواظب محیط زندگی ات باشد، زیرا به تو شکل می دهند؛ مواظب انتخاب دوست باشد، زیرا شما مثل آنها خواهی شد.

  • ♥  فکر کردن بر ترس غلبه نمی کند، اقدام است که ترس را رفع می کند.

  • ♥  حقیقت همیشه حقیقت خواهد بود، صرفنظر از عدم درک آن، عدم اعتقاد یا جهل.

  • ♥  موفقیت را کسانی بدست می آوردند و نگه می دارند که سعی می کنند و دوباره سعی می کنند.

  • ♥  تلاش، تلاش، تلاش، تلاش مجدد قانونی است که بایستی تبعیت کرد اگر می خواهید استاد کاری بشوید.

  • ♥  کاری را که می خواهی انجام دهی به دیگران بگو، همیشه یک نفر وجود دارد که در انجام آن به شما کمک کند.

  • ♥  وقتی ماموریت خود را کشف کردی، تقاضای آن را احساس خواهی کرد. این تقاضا شما را از اشتیاق و میل سوزنده به انجام آن پر می کند.

  • ♥  اگر واقعا شاکر هستید، چکار باید بکنید؟ آن را به اشتراک بگذارید.

  • ♥  مهم نیست چقدر در برنامه ریزی اهداف خود دقت می کنید اما آنها فقط خیالی بیش نیستند تا زمانی که با تمام توان آنها را به بوته عمل بکشانید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com