ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
مارتین لوثر کینگ

جملات قصار و گهربار مارتین لوثر کینگمارتین لوتر کینگ، جونیور (Martin Luther King, Jr.) روز 15 ژانویه 1929 در آتلانتا، جورجیا آمریکا متولد شد. وی یک کشیش مبلغ، فعال سیاسی، بشر دوست و رهبر جنبش حقوق مدنی آفریقایی – آمریکایی ها است. جایزه نوبل صلح 1964 و جایزه آزادی ریاست جمهوری در سال 1977 و مدال طلای کنگره در سال 2004 را دریافت کرده است. وی فارغ التحصیل دانشگاه بوستون در سال 1955 است و 4 آوریل 1968 ترور شده و جهان را بدرود گفت. منتخبی از جملات قصار و سخنان گهربار مارتین لوتر کینگ در زیر آمده است:

جملات قصار و گهربار مارتین لوثر کینگ

  • ♥  مهمترین و فوری ترین سئوال زندگی این است: برای دیگران چکار کرده ای؟

  • ♥  زندگی ما روزی تمام می شود که مسائل مهم را نادیده می گیریم.

  • ♥  ایمان یعنی برداشتن گام اول به پله اول، حتی زمانی که کل پله ها را نمی بینی.

  • ♥  من تصمیم گرفته ام به عشق و دوست داشتن بچسبم. تنفر بار بزرگی است که حملش سخت است.

  • ♥  نهایت اندازه بشر جایی نیست که در لحظات راحتی و صلح ایستاده است، بلکه جایی است که در زمان های چالش و مجادله قرار دارد.

  • ♥  بی عدالتی در هر جایی دشمن عدالت در همه جا است.

  • ♥  در نهایت ما کلمات دشمنان مان را به خاطر نمی آوریم، بلکه سکوت دوستان است که ما را بدرقه می کند.

  • ♥  ما بایستی نارضایتی های فانی را بپذیریم ولی هرگز نباید امید بی نهایت خود را از دست بدهیم.

  • ♥  ما بایستی یاد بگیریم که به عنوان دوست با همدیگر زندگی کنیم یا به عنوان احمق ها با هم بمیریم.

  • ♥  عشق و دوست داشتن تنها نیرویی است که قادر است دشمن را به دوست تبدیل کند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com