ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 
هنری وادزورث لانگفیلو

جملات قصار و گهربار هنری وادزورث لانگفیلوهنری وادزورث لانگفیلو (Henry Wadsworth Longfellow) روز 27 فوریه سال 1907 متولد شد. وی شاعر و مدرس دانشگاه بود و کارهایی مثل "" را نوشته است. ترانه سرای هایواتا و اوانجلین است. در مجموع چهار جلد کتاب به دنیا ادبیات هدیه کرده است. روز 24 مارس 1882 دیده فروبست. جملات قصار و سخنان گهربار هنری وادزورث لانگفیلو در زیر آمده است:

جملات قصار و گهربار هنری وادزورث لانگفیلو

  • ♥  هر انسانی دارای یک غم پنهان است که کسی از آن خبر ندارد، و گاهی اوقات که وی را سرد و بی روح می نامیم زمانی است که غمگین است.

  • ♥  عشق به یادگیری، عشق به گوشه نشینی و لذت غرق شدن در آرامش کتاب است.

  • ♥  بهترین کاری که زمان باریدن باران می توان انجام داد، این است که بگذاریم ببارد.

  • ♥  ما خود را براساس توانایی هایمان قضاوت می کنیم، اما دیگران براساس آنچه که انجام داده ایم.

  • ♥  موسیقی زبان جهانی نسل بشر است.

  • ♥  بیشتر کسانی که زحمت بلند پروازی را به خود نمی دهند، موفقیت های جزئی و معمول دارند.

  • ♥  ژاکت پاره را می توان ترمیم کرد، اما دل شکسته هرگز ترمیم نمی شود. زخم دل شکسته حتما ردی برای همیشه بجای می گذارد.

  • ♥  هر روز صبح کاری را شروع کن و غروب آن کار را ببند. چیزی شروع، انجام شده و شب آرامش را تجربه می کنید.

  • ♥  جوانی فقط یکبار در عمر هر کسی رخ می دهد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com