ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

چطور از سرماخوردگی پیشگیری کنیم؟

آموزش بیمار – پنومونی

وبگاه پرستارپیشگیری کامل از سرماخوردگی بسیار مشکل است. پیشنهادات زیر می تواند به پیشگیری از سرماخوردگی کمک کند:

 • اجتناب از تماس نزدیک با افراد مبتلا به سرماخوردگی، بخصوص در طی روزهای اول بیماری، زمانی که احتمال سرایت و انتشار عفونت خیلی بالا است.
 • پس از تماس با شخصی که سرما خورده است، لمس اشیایی که شخص سرماخورده دست زده است، پس از فین کردن بینی خود؛ حتما دست های خود را بشویید. اگر بچه سرما خورده است، اسباب بازی های وی را نیز بعد از هر بار بازی بشویید.
 • انگشتان خود را از بینی و چشمان خود دور نگهدارید تا از آلوده کردن خودتان با ذرات ویروسی که ممکن است به انگشتان چسبیده باشد، اجتناب کنید.
 • دو حوله در حمام داشته باشید و افراد سالم از یک حوله و افراد سرما خورده از حوله دیگری استفاده کنند.
 • مواظب رطوبت هوای اطراف و محیط خود باشید، بطوری که از خشک شدن سینوس ها جلوگیری شود.

وبگاه پرستارسرماخوردگی خود را به دیگران تحمیل نکنید. بینی و دهان خود را در زمان عطسه یا سرفه با دستمال بپوشانید و بعد دستمال را دور انداخته و دستان خود را بشویید. همچنین از افرادی که مستعد ابتلا به بیماری هستند از قبیل مبتلایان به آسم یا هر بیماری مزمن ریوی دور بمانید یا حداقل سعی کنید که تماس خیلی نزدیک نداشته باشید.

وبگاه پرستارتا همین اواخر تصور می شد که یک واکسن منفرد نمی توان برای همه ویروس های سرماخوردگی تولید کرد. رویکردهای پژوهشی جدید امکان تولید یک واکسن منفرد برای بیشتر انواع سرماخوردگی را فراهم ساخته است.

راهنمای تصویری پیشگیری از سرما خوردگی را بخوانید

عوارض سرماخوردگی چیست؟

وبگاه پرستارسرما خوردگی در طی چند روز تا یک هفته بهتر می شود، چه شخص دارو مصرف کند یا نکند. هرچند ویروس سرماخوردگی می تواند راه را برای حمله سایر عفونت ها به بدن باز کند؛ بخصوص عفونت های سینوس یا گوش و برونشیت حاد. یکی از عوارض شایع سرماخوردگی عفونت سینوس در سرماخوردگی بلند مدت است. اگر دچار آسم، برونشیت مزمن یا آمفیزم هستید، علائم این اختلالات ممکن است به مدت چند هفته پس از بهبود سرماخوردگی بدتر شود.

وبگاه پرستارسرفه پس از عفونت که معمولا بدون خلط است، ممکن است چند هفته تا ماه پس از بهبود سرماخوردگی ادامه یابد و ممکن است شب شخص را بیدار نگهدارد. این سرفه با علائم شبه آسم همراه بوده و با داروهای آسم قابل درمان است. اگر این نوع سرفه را تجربه می کنید، با پزشک یا پرستار خود مشورت کنید.

وبگاه پرستاردر صورت تجربه کردن هر یک از علائم زیر حتما با پرستار خود مشورت کنید:

 • علائم خیلی شدید و غیر معمول سرماخوردگی
 • تب بالا
 • درد گوش
 • سردرد سینوسی
 • سرفه که با وجود بهبود سایر علائم بدتر شده است
 • شعله ور شدن هر مشکل ریوی مزمن قبلی از قبیل آسم

آموزش بیماری های شایع تنفسی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com