ورود کاربر

قوی ترین موتور جهان

قوی ترین موتور جهان

The 600-HP V6

خیلی وقت نیست که 100 اسب بخار به ازای هر لیتر عالی بود. اما GT-R Nismo به ازای هر سیلندر 100 اسب تولید می کند. خوب چون 12 سیلندر است پس 600 اسب تولید می کند، اما موتور نیسان این رکورد را با یک موتور 3.8 لیتر شش سیلندر شکسته است. یک V-6 روانی، یک سایکوموتور. وقتی شروع به حرکت می کند و تقویت کننده آن راه می افتد بلافاصله به سرعت بالای 200 می رسد و عقربه بالای 5000 دور در دقیقه می ایستد. سازنده این موتور نوبومیتسو گوزو (Nobumitsu Gozu) است که در یوکوهامای ژاپن کار می کند.

قبلیصفحه اصلیبعدی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com