ورود کاربر

اسفتلانا الکسیویچ

برنده جایزه نوبل ادبیات سال 2015
اسفتلانا الکسیویچ

نام: اسفتلانا الکسیویچ (Svetlana Alexievich)

تولد: 31 می ماه 1948، ایوانو-فرانکیوسک، اوکراین

محل سکونت در زمان دریافت جایزه نوبل: بلاروس

انگیزه اعطای جایزه نوبل: نوشته های پلی فونیک وی، یادگاری از رنج ها و دلاوری های زمانه ما

سهم از جایزه: کل جایزه نوبل ادبیات سال 2015

صدای عوام پس از فروپاشی شوروی

اسوتلانا الکسیویچ یا اسفتلانا الکسیویچ زندگی در دوران اتحادیه جماهیر شوروی سابق و پس از آن را از طریق تجارب فردی اطرافیان به تصویر کشیده است. وی در کتاب های خود از مصاحبه ها برای خلق مخلوطی (کولاژی) از دامنه وسیع آواهای ملت استفاده کرده است. در رمان های مستند خود، اسوتلانا الکسیویچ که یک ژورنالیست است، مرز بین گزارش و خیال را گسترش داده است. بزرگترین شاهکار وی نجوای مدینه فاضله (Voices of Utopia) است، که از پنج بخش تشکیل شده است. در این کتاب وی به نقد رژیم های سیاسی هم اتحادیه جماهیر شوروی و هم بلاروس پرداخته است.

منبع: وب سایت رسمی سازمان نوبل

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com