ورود کاربر

فهرست مطلب

فرآیند پرستاری عفونت بعد از عمل جراحی (Infection)

عفونت

پوست اولین خط دفاع بدن در مقابل عفونت است. در طی جراحی این سد دفاعی ممکن است شکسته شود. گرچه رویه های جراحی در محیط آسپتیک انجام می شود، اما هنوز احتمال انتقال عفونت وجود دارد.

مشکل چیست؟

در دوره پس از عمل ممکن است عفونت زخم رخ دهد. زخم ممکن است قبل از جراحی آلوده شده باشد مثل زخم ترومای نفوذی یا ممکن است در طی بهبودی و ترمیم عفونی شود. سطح پوست دارای باکتری هایی است که به طور طبیعی در پوست زندگی می کنند و فلور طبیعی پوست نامیده می شوند. این باکتری ها ممکن است وارد زخم شده و موجب عفونت شوند. عفونت های بیمارستانی (Nosocomial infections) نیز ممکن است در موضع جراحی رخ دهد، که توسط باکتری های بیمارستانی ایجاد می شود. عفونت موضع برش جراحی موجب به تاخیر انداختن اتصال لبه های زخم و تاخیر ترمیم زخم می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com