ورود کاربر

کادیلاک سی تی6 (Cadillac CT6)

کادیلاک سی تی6 - ترجمه متون فنی

قیمت پایه 75000 دلار است. کادیلاک جای بی ام دبلیو را از نظر برندهای لاکچری گرفته است. در حالی که افتخار باوریا به ماشین های اسپورت دینامیک است. کادیلاک سی تی 6 به صورت دیفرانسیل عقب ساخته شده است. اندکی بلندتر از بی ام دبلیو سری 7 است اما وزنش کمتر از سری 5 است. تقریباً 3700 پوند وزن دارد، وقتی موتور دیفرانسیل عقب چهار سیلندر توربو 2.0 لیتر با 265 اسب قدرت روی آن نصب است. کادیلاک دارای گزینه 335 اسب با موتور 3.6 لیتر V-6 و 400 اسب پلاس 3.0 لیتر V-6 نیز هست. مدل 2017 کادیلاک سی تی 6 به صورت دوگانه سوز با موتور برقی خواهد بود که روی موتور V-8 در حال کار هستند.

برترین ماشین های 2016

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com