ورود کاربر

هیوندای سوناتا هیبرید (Hyundai Sonata Hybrid)

هیوندای سوناتا هیبرید - ترجمه متون فنی

هیوندای سوناتای هیبرید یا پلاگین هیبرید (Hyundai Sonata Hybrid/Plug-in Hybrid) دارای قیمت پایه 27000 دلار برای هیبرید و 34500 دلار برای PHEV است. درست در راستای تویوتا کمری (Toyota Camry) و فورد فوژن هایبرید (Ford Fusion hybrids) ساخته شده است، اما هنوز از هوندا آکورد هیبرید (Honda Accord Hybrid) عقب است که در مجموع 47 مایل در گالن مصرف دارد. مدل پلاگین هیوندای سوناتا می تواند 24 مایل با باتری خود پیش برود که از موتور برقی عجیب خود نیرو می گیرد. موتور الکتریکی بزرگ آن برای سرعت گرفتن ماشین خوب است اما باتری بزرگ عجیب آن موجب زیاد شدن وزن محموله شده است.

برترین ماشین های 2016

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com