ورود کاربر

نیسان ماکسیما (Nissan Maxima)

نیسان ماکسیما - ترجمه متون فنی

قیمت پایه 33235 دلار است. سدان های گنده از مد افتاده اند، اما ماکسیما با طراحی جدید بازاری برای خود باز کرده است. بایستی به شیرو ناکامورا (Shiro Nakamura) طراح نیسان بخاطر این حرکت برجسته امتیاز داد. آپریل پرده برداری شد. یک موتور 3.5 لیتر V-6 با 300 اسب قدر کار گذاشته شده است و حدود 80 پوند وزن آن کاسته شده است. ماکسیما اس آر (Maxima SR) دارای فنر و دامپرهای قوی تر، ستون ضخیم تری است. صندلی ضد خستگی (fatigue-fighting Zero Gravity) نیسان با جاذبه صفر در آن کار شده که به ارزش های آن افزوده است. نمایشگر مرکزی 8 اینچ و نمایشگر 7 اینچ راننده نیز از خصوصیات این ماشین است که از گرافیک بالایی بهره می برند.

برترین ماشین های 2016

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com