ورود کاربر

تویوتا تاکوما (Toyota Tacoma)

تویوتا تاکوما - ترجمه متون فنی

قیمت پایه تقریبا 23000 دلار است. بیشتر از یک دهه از آخرین به روز رسانی ماشین های تویوتا می گذرد. اما 2016 با مدل جدید تویوتا تاکوما شروع شده است. وزن آن کاسته شده و ظاهر خشن تری پیدا کرده است. داخل ماشین طراحی مجدد شده و آرایه ای از تجهیزات و وسایل کمکی الکترونیکی به آن اضافه شده است. بزرگترین تغییر آن موتور 4.0 لیتر V-6 است که با یک موتور چرخه اتکینسون 3.5 لیتر با تزریق و انتقال مستقیم سوخت جایگزین شده است که موجب اقتصادی تر شدن مصرف سوخت ماشین می شود. این ماشین دارای شهرت جهانی از نظر خراب نشدن است.

برترین ماشین های 2016

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com