ورود کاربر

استفان دبلیو. هل

برنده جایزه نوبل شیمی سال 2014
استفان دبلیو. هل

نام: استفان دبلیو. هل (Stefan W. Hell)

تولد: 23 دسامبر 1962، آراد، رومانی

محل کار در زمان دریافت جایزه نوبل: موسسه شیمی بیوفیزیک مکس پلانک، گوتینژن، آلمان، مرکز تحقیقات سرطان آلمان، هیدلبرگ، آلمان

انگیزه اعطای جایزه نوبل: تولید یک میکروسکوپ فلورسنت رزولوشن بالا

رشته: شیمی فیزیک

سهم از جایزه: یک سوم جایزه نوبل شیمی 2014

توسعه روش میکروسکوپی

در میکروسکوپ های معمولی طول موج نور محدودیتی است برای سطح جزئیاتی که از طریق میکروسکوپی قابل دید است. هرچند این محدود را می توان با بعضی از روش ها که از فلورسنس استفاده می کنند، دور زد؛ پدیده ای که در آن مواد خاص بعد از قرار گرفتن در معرض نور درخشندگی خاصی پیدا می کنند. سال 1994 استفان دبلیو هل روشی خلق کرد که در آن یک نور اضافه موجب درخشندگی ملکول های فلورسنت می شد، در حالی که نور دیگری موجب می شد که مابقی ملکول ها به استثنای تعداد اندکی در یک راستای خیلی باریک، تاریک شوند. با عبور نور از بالای نمونه، تصویر تولید می شود. این روش امکان ردگیری فرآیندهایی که در درون سلول زنده رخ می دهد را فراهم می سازد.

منبع: وب سایت رسمی سازمان نوبل

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com