ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

راش نوزادی (اریتما توکسیکوم)

مشکل پوستی نوزادان که والدین بایستی آنها را بشناسند
در این مقاله می خوانیم:

راش نوزادی یا قرمزی سمی چیست؟

وبگاه پرستارراش نوزادی شایع بوده و 50% نوزادان را درگیر می کند. معمولا دو تا پنج روز بعد از تولد ظاهر می شود. اریتما توکسیکوم یا قرمزی سمی مسری نیست.

آموزش بیمار – راش نوزادی (اریتما توکسیکوم)
تصویری از راش نوزادی (اریتما توکسیکوم)

علائم و نشانه ها

وبگاه پرستارراش های کوچکی است که بصورت برجستگی سفید یا زرد بوده و پوست اطراف آن قرمز است و در هر جایی از بدن نوزاد غیر از کف دست و کف پاها ممکن است رخ دهد. برجستگی ها ممکن است در یک نقطه بدن یا در هر جایی دیده شوند.

علت راش نوزادی چیست؟

وبگاه پرستارعلت راش نوزادی هنوز مشخص نیست.

درمان راش نوزادی چیست؟

وبگاه پرستاردرمان خاصی نیاز ندارد. راش نوزادی خودبخود و در طی چند هفته برطرف می شود و تمامی علائم آن تا سن 1 تا 4 ماهگی ناپدید میشود.

منبع:

Medscape. Pediatric Erythema toxicum. http://emedicine.medscape.com/article/910405-overview

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com