ورود کاربر

توده های خوش خیم تخمدان (Ovarian Masses, Benign)

توده های خوش خیم تخمدان

شایعترین کیست های تخمدان کیست های فولیکولار هستند.

مشکل چیست؟

تخمک در پوششی از فولیکول احاطه شده است همانطور که ماهانه منتظر بیرون رفتن از تخمدان است. زمانی که فولیکول باز نشده و امکان خروج تخمک را نمی دهد یا فولیکول جذب نمی شود، کیست خوش خیم به صورت یک کیسه پر از مایع رخ می دهد.

پیش آگهی

بیشتر کیست ها در طی چند ماه رفع می شوند. هرچند درصد کوچکی از بیماران ناراحتی و درد را تجربه می کنند، زمانیکه کیست برطرف نشود

علائم و نشانه های تشخیصی

بدون علامت
تغییرات قاعدگی
درد یکطرفه لگن (معمولا یک تخمدان درگیر می شود)
درد تیز لگنی، که نشانگر پارگی تخمدان است

تست های تشخیصی

تست حاملگی
معاینه لگن
سونوگرافی

درمان

مراقبت و انتظار برای رفع شدن کیست
قرص های ضد بارداری
جراحی برای درآوردن کیست ها

تشخیص های پرستاری

درد، ناراحتی
اضطراب

مداخلات پرستاری

اطمینان به بیمار مبنی بر برطرف شدن بیشتر کیست ها
آموزش موارد زیر به بیمار:
» علت درد وی
» سیکل قاعدگی، درد ممکن است در طی تخمک گذاری تشدید شود
» داروهای مصرفی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com