ورود کاربر

مراحل فرآیند پرستاری
Phases of the nursing process

تفکر نقادانه در پرستاریهمانند هر چارچوب تفکر به مسائل، فرآیند پرستاری مجموعه از مراحل کاملا سازماندهی شده و منظم است که هدف آن اعمال نظم و تفکر نقادانه در ارائه مراقبت برتر است. شناخت مراحل خاص آن موجب تصریح و روشن شدن و عینیت فرآیند می شود، اما می تواند موجب شود که پرستاران آن را به طور خشک و اکید استفاده کنند. بخاطر داشته باشید که این یک فرآیند است، فرآیند رویکردی است که از میان چندین مرحله پیشرفت کرده و به نتیجه نهایی می رسد و می تواند خطی باشد یا نباشد، ابزاری است برای استفاده در مسیر عرضه مراقبت، نه مسیری که باید بطور خشک پیروی و طی کرد. پرستاران مجرب و صاحبنظر بطور خلاقه تری از فرآیند پرستاری استفاده می کنند و مخزن بزرگی از ابتکار و خلاقیت برای آنها است. برای مثال، اگر بیمار تازه بستری شده درد زیادی داشته باشد، پرستار مبتدی ممکن است از اعضای خانواده بخواهد اتاق را ترک کنند تا وی بتواند در محیطی آرام استراحت کند. اما پرستار مجرب بلافاصله متوجه می شود که وجود اعضای خانواده منبعی از حواس پرتی است و به طریقی می توانند راهی برای آرام کردن بیمار باشند که پرستار به تنهایی نتواند این امکان را فراهم سازد. پرستار مجرب همچنین در حین بررسی و شناخت بیمار تلاش می کند بدیل ها توضیح و مداخله را نیز در نظر بگیرد تا احتمال تسکین درد بیمار بیشتر شود.

مراحل فرآیند پرستاری عبارتند از:

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com