ورود کاربر

رشد نرمال موج R در لیدهای سینه ای مختلف

همانطور که در مسیر هدایت الکتریکی غالب بطن چپ پیش می رویم، موج R روند نسبتا افزایشی پیدا می کند و بزرگتر می شود در حالی که موج S نسبتا کوچکتر می شود. عموماً در لیدهای V3 یا V4، نسبت امواج R به S تقریبا مساوی یک می شود، یعنی این دو موج تقریبا برابر می شوند. این پدیده را ناحیه انتقالی (transition zone) می نامند. اگر ناحیه انتقال در اوایل و در لید V2 رخ دهد، به آن انتقال زودرس (early transition) اطلاق می شود اگر انتقال دیر و در لید V5 رخ دهد، به آن انتقال دیررس یا تاخیری (late transition) اطلاق می شود.

پیشرفت و رشد نرمال موج R در لیدهای سینه ای
پیشرفت و رشد نرمال موج R در لیدهای سینه ای
الگوهای نرمال ECG نامگذاری شده
الگوهای نرمال ECG نامگذاری شده

وقتی ما وظایف سخت را به عنوان یک چالش می پذیریم و با لذت و اشتیاق به آنها می پردازیم، این زمانی است که معجزه رخ می دهد (آرلند گیلبرت)

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com