ورود کاربر

18- وانگ جیانلین (Wang Jianlin)

وانگ جیانلین
نام وانگ جیانلین
دارایی فعلی تا 4 ژانویه 2017 31.3 بیلیون دلار
دارایی خالص در سال 2016 28.7 بیلیون دلار
شغل رئیس گروه دالیان واندا
سن 62
محل اقامت بیجینگ، چین
شهروند چین
وضعیت تاهل متاهل، 1 فرزند
تحصیلات دانشگاه لیائولینگ
سایر شهرت ها 59 مرد قدرتمند جهان (2016)
ثروتمندترین مرد چین (2016)
از تغییر دهندگان بازی جهانی (2016)
18 بیلیونر جهانی (2016)

وانگ جیانلینگ ثروتمندترین مرد چین است. وی گام به گام به ساخت امپراطوری خود به نام گروه رسانه و املاک دالیان وانگ پرداخت. وی در سفر اخیر خود به لوس آنجلس اعلان کرد که 40% درآمد تولید خود را به شوهای تلویزیونی و فیلم سینمایی تخصیص داده است که در مگا استودیو جدیدش در کینگادو ساخته می شوند. وی غول تولید L.A و U را در سال 2016 خریداری کرد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com