ورود کاربر

17- اس. رابسون والتون (S. Robson Walton)

اس. رابسون والتون
نام اس. رابسون والتون
دارایی فعلی تا 4 ژانویه 2017 33.6 بیلیون دلار
دارایی خالص در سال 2016 31.9 بیلیون دلار
شغل رئیس فروشگاه های وال مارت
سن 72
منبع درآمد وال مارت (Wal-Mart)
نمره خود ساختگی 4
محل اقامت بنتونویل، آرکانزاس
شهروند ایالات متحده
وضعیت تاهل متاهل، 3 فرزند
تحصیلات کارشناسی علوم از دانشگاه آرکانزاس، دکترای حقوق از دانشگاه کلمبیا
سایر شهرت ها 17 بیلیونر جهانی (2016)
نفر 12 در لیست 400 فوربس
سیزدهمین بیلیونر آمریکا
13 بیلیونر جهان (2015)

راب والتون تقریبا ربع قرن در والمارت کار می کرد قبل از اینکه مسئول فروشگاه های آن شود. وی فرزند ارشد سام والتون است و از زمان مرگ پدرش در سال 1992 در وال مارت مسئول بوده است. وی به همراه دامادش گرگوری پنر جز هیئت مدیره بودند و حالا وی مدیر وال مارت است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com