ورود کاربر

16- آلیس والتون (Alice Walton)

آلیس والتون
نام آلیس والتون
دارایی فعلی تا 4 ژانویه 2017 33.5 بیلیون دلار
دارایی خالص در سال 2016 32.3 بیلیون دلار
شغل رئیس موزه کریستال بریج هنر آمریکایی
سن 67
منبع درآمد وال مارت (Wal-Mart)
نمره خود ساختگی 1
محل اقامت فورت ورث، تکزاس
شهروند ایالات متحده
وضعیت تاهل مطلقه
تحصیلات کارشناسی علوم از دانشگاه ترینتی
سایر شهرت ها 16 بیلیونر جهانی (2016)
نفر 13 در لیست 400 فوربس
ثروتمندترین شخص در 50 شهر بزرگ آمریکا
نفر 43 در لیست زنان قدرتمند (2012)

آلیس والتون تنها دختر بنیانگزار وال مارت سام والتون است. بر خلاف برادرهای بیلیونر خود راب و جیم، نقش فعالی در شرکت نداشت و بیشتر روی جمع اوری و فروش عتیقه های هنری متمرکز شد. کارش با باز کردن موزه کریستال بریج آرت در زادگاهش بنتونویل در سال 2011 به نتیجه نشست. دو سال بعد وی خانه ای در نیوجرسی خرید و با فرانک لوید رایت شریک و موزه را جابجا کرد و حالا چندین شعبه در سراسر آمریکا دارد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com