ورود کاربر

15- جیم والتون (Jim Walton)

جیم والتون
نام جیم والتون
دارایی فعلی تا 4 ژانویه 2017 34 بیلیون دلار
دارایی خالص در سال 2016 33.6 بیلیون دلار
شغل مدیر عامل و موسس گروه آروست بانک
سن 68
منبع درآمد وال مارت (Wal-Mart)
محل اقامت بنتونویل، آریزونا
شهروند ایالات متحده
وضعیت تاهل متاهل با 4 فرزند
تحصیلات کارشناسی علوم از دانشگاه آرکانزاس
سایر شهرت ها 15 بیلیونر جهانی (2016)
نفر 11 در لیست 400 فوربس
ثروتمندترین شخص در تمامی ایالات ها
11 فرد ثروتمند در ایالات متحده

جوانترین فرزند بانی وال مارت سام والتون یعنی جیم والتون رئیس هیئت مدیره بود که در ژوئن 2016 پس از بیشتر از یک دهه بازنشسته شد. پسرش استورات جایگزین وی شد و خانواده به نسل سوم صاحبان وال مارت تبدیل شدند. بطور کلی بازماندگان سام والتون دارای نیمی از سهام وال مارت هستند که شامل صنف والتون و هلدین اعتباری خانواده والتون است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com