ورود کاربر

14- برنارد آرنولت و خانواده (Bernard Arnault & family)

برنارد آرنولت و خانواده
نام برنارد آرنولت
دارایی فعلی تا 4 ژانویه 2017 39.3 بیلیون دلار
دارایی خالص در سال 2016 34 بیلیون دلار
شغل مدیر عامل و موسس LVMH Moet Hennessy Louis Vuitton
سن 67
منبع درآمد LVMH
محل اقامت پاریس، فرانسه
شهروند فرانسه
وضعیت تاهل متاهل با 5 فرزند
تحصیلات کارشناسی علوم از دانشگاه علوم و اکو پلی تکنیک پاریس
سایر شهرت ها 14 بیلیونر جهانی (2016)
دومین بیلیونر فرانسه
13 بیلیونر در جهان
66 قدرتمند جهان

به عنوان یکی از برترین طعم سازان جهان مطرح است و امپراطوری وی با 70 برند شامل دوم پریگنون، بولگاری، لویس ویوتون، سفورا و تگ هیور و 3700 عمده فروش دیگر در سراسر جهان فعال و زیر چتر 34 بیلیون دلاری سرمایه وی است. LVMH فروشنده آنتیک و کالاهای لوکس بوده و بیشتر کالاهای وی دست ساز است. بیشتر سهام کریستین دیور به وی تعلق دارد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com