ورود کاربر

13- سرگی برین (Sergey Brin)

سرگی برین
نام سرگی برین
دارایی فعلی تا 4 ژانویه 2017 38.1 بیلیون دلار
دارایی خالص در سال 2016 34.4 بیلیون دلار
شغل رئیس آلفابت (Alphabet)
سن 43
منبع درآمد گوگل ، خود ساخته
نمره خود ساختگی 9
محل اقامت لوس آلتوس، کالیفرنیا
شهروند ایالات متحده امریکا
وضعیت تاهل مطلقه با 2 فرزند
تحصیلات کارشناسی علوم از استنفورد، فوق لیسانس علوم از مریلند
سایر شهرت ها سی امین مرد قدرتمند جهان (2016)
نفر 10 در لیست 400 فوربس
ششمین فرد ثروتمند در تکنولوژی دنیا
سیزدهمین بیلیونر جهانی (2016)

وی پسر دو استاد دانشگاه است و در سن 6 سالگی از روسیه به آمریکا مهاجرت کردند. سی سال بعد، سال 2009 وی یک میلیون دلار به جامعه مهاجران یهودی اهدا کرد، که به خانواده برین در اقامت در ایالات متحده کمک کرده بودند. حالا برین ثروتمندترین خانواده مهاجر آمریکا است. وی حالا رئیس آلفابت به عنوان بخش سری گوگل است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com