ورود کاربر

11- لیلیان بتنکورت و خانواده (Liliane Bettencourt & family)

لیلیان بتنکورت و خانواده
نام لیلیان بتنکورت
دارایی فعلی تا 4 ژانویه 2017 37.2 بیلیون دلار
دارایی خالص در سال 2016 36.1 بیلیون دلار
سن 94 سال
منبع درآمد لی اوریل (L'Oreal)
محل اقامت پاریس، فرانسه
شهروند فرانسه
وضعیت تاهل بیوه با 1 فرزند
سایر شهرت ها نفر 11 در لیست 400 فوربس
یازدهمین بیلیونر سال 2016
دهمین بیلیونر سال 2015

مارک لوازم آرایش لی اوریل معروف است. لیلیان و فرزندانش 33% از سهام آن را دارند. این خط لوازم آرایش در سال 1907 توسط پدرش یوجین شولر راه اندازی شد. سال 2011 دادگاه بتنکورت را تحت قیمومیت دخترش فرانکویس قرار داد و نوه پسری اش مالک شد. وی در حال حاضر از جنون رنج می برد و رئیس هیئت مدیره شرکتش نوه اش ژان – ویکتور مایرز است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com