ورود کاربر

9- چارلز کخ (Charles Koch)

چارلز کخ
نام چارلز کخ
دارایی فعلی تا 4 ژانویه 2017 43.9 بیلیون دلار
دارایی خالص در سال 2016 39.6 بیلیون دلار
شغل مدیرعامل صنایع کخ (Koch Industries)
سن 81 سال
منبع درآمد متنوع
نمره خود ساختگی 5
محل اقامت ویشیتا، کانزاس
شهروند ایالات متحده امریکا
وضعیت تاهل متاهل با 2 فرزند
تحصیلات کارشناسی علوم از ماساچوست، فوق لیسانس علوم از ماساچوست
سایر شهرت ها نفر 31 از لیست قدرتمندان جهان 2016
نفر 7 در لیست 400 فوربس
ثروتمندترین فرد در تمامی ایالات ها
نهمین بیلیونر سال 2016
هفتمین بیلیونر ایالات متحده

پدر چارلز کخ یعنی فرد پیشه خانوادگی خود را در سال 1940 شروع کرد و روش پالایش نفت سنگین به گازوئیل را ایجاد کرد. چارلز به عنوان مدیر عامل صنعت نفت و گاز بعد از پدرش در سال 1967 جایگزین شد. وی پیشه خانوادگی را به صنایع شیمیایی کخ تبدیل کرد و فروش 100 بیلیون دلاری ایجاد کرد و در حال حاضر در صنایع شیمیایی، ساخت و ساز لوله و محصولات تجاری، شعبه جورجیا در ساخت کاغذ و فنجان دیکسی و شغل های فرعی دیگر فعال است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com