ورود کاربر

8- مایکل بلومبرگ (Michael Bloomberg)

مایکل بلومبرگ
نام مایکل بلومبرگ
دارایی فعلی تا 4 ژانویه 2017 40.7 بیلیون دلار
دارایی خالص در سال 2016 40 بیلیون دلار
شغل مدیرعامل بلومبرگ (Bloomberg)
سن 74 سال
منبع درآمد ال پی بلومبرگ – بیلیونر خود ساخته
نمره خود ساختگی 8
محل اقامت نیویورک، نیویورک
شهروند ایالات متحده امریکا
وضعیت تاهل رابطه دارد، 2 فرزند
تحصیلات کارشناسی علوم از جانز هاپکینز، فوق مدیریت تجاری از هاروارد
سایر شهرت ها نفر 55 از لیست قدرتمندان جهان 2016
نفر 6 در لیست 400 فوربس
ثروتمندترین فرد در تمامی ایالات ها
8 بیلیونر سال 2016
6 بیلیونر ایالات متحده

امسال ژولای شهردار اسبق نیویورک یعنی مایکل بلومبرگ در سخنرانی خود برای حذب دموکرات ملی از هیلاری کلینتون حمایت کرد و گفت: بگذارید این سنت انتخاب شود، فردی توانمند است. اما علیرغم حمایتش، کاندید مورد علاقه اش باخت. وی سپس به GOP پیوست و دوباره به عنوان فردی مستقل اعلان جانبداری سیاسی کرد. وی می خواست هنگامی که کلینتون در حذب دموکرات در مقابل برنیه ساندرس رقابت می کرد، در ریاست جمهوری کاندید شود اما اینکار را نکرد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com