ورود کاربر

7- لاری الیسون (Larry Ellison)

لاری الیسون
نام لاری الیسون
دارایی فعلی تا 4 ژانویه 2017 48 بیلیون دلار
دارایی خالص در سال 2016 43.6 بیلیون دلار
شغل مدیرعامل و بنیانگزار اوراکل (Oracle)
سن 72 سال
منبع درآمد اوراکل – بیلیونر خود ساخته
نمره خود ساختگی 9
محل اقامت وودساید ، کالیفرنیا
شهروند ایالات متحده امریکا
وضعیت تاهل مطلقه ، 2 فرزند
تحصیلات اخراجی دانشگاه شیکاگو، ایلینویز، اربانا-کمپین
سایر شهرت ها نفر 5 از 400 ثروتمند لیست فوربس
چهارمین ثروتمند در دنیای تکنولوژی
5 بیلیونر سال 2016
جز ثروتمندترین افراد در 50 شهر بزرگ آمریکا در سال 2016

لاری الیسون برای اولین بار در سال 2007 از رتبه سوم لیست 400 تایی فوربس سقوط کرد و در سپتامبر 2016 به رتبه 7 رسید. پیشرفت سریع جوانان در حوزه تکنولوژی موجب افت ثروت وی شد. اما هنوز با دستکاری اوراکل در حال رقابت است و در حال گسترش تجارت ابری کوچک خود است و همت خود را در سرویس خدمات وب موفق آمازون گذاشته است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com