ورود کاربر

6- مارک زوکربرگ (Mark Zuckerberg)

مارک زوکربرگ
نام مارک زاکربرگ
دارایی فعلی تا 4 ژانویه 2017 49.8 بیلیون دلار
دارایی خالص در سال 2016 44.6 بیلیون دلار
شغل مدیرعامل و شریک فیس بوک
سن 32 سال
منبع درآمد فیس بوک – بیلیونر خود ساخته
نمره خود ساختگی 8
محل اقامت پالو آلتو، کالیفرنیا
شهروند ایالات متحده امریکا
وضعیت تاهل متاهل ، 1 فرزند
تحصیلات اخراجی دانشگاه هاروارد
سایر شهرت ها نفر 10 مردان قدرتمند سال 2016
نفر 19 قدرتمندان سال 2015
نفر 4 از 400 ثروتمند لیست فوربس
سومین ثروتمند در دنیای تکنولوژی
6 بیلیونر سال 2016
جز ثروتمندترین افراد در 50 شهر بزرگ آمریکا در سال 2016

مارک زوکنبرگ و همسرش پریسیلا چان یک شرط حراجی در اواخر سپتامبر ایجاد کردند و قول دادند که 3 بیلیون دلار از ثروت خود را در دهه آینده برای درمان یا پیشگیری از بیماری ها تا پایان این قرن خرج کنند. این تصمیم پس از بخشش 99% از سهام فیس بوک در دسامبر 2015 به پیشرفت پتانسیل های انسانی بود. این عمل موجب افزایش 15% سهام فیس بوک شد. بالا رفتن قیمت سهام بیلیون ها به سرمایه مارک اضافه کرد و وی را به رده 5 از 400 ثروتمند جهان فوربس کشاند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com