ورود کاربر

3- وارن بافت (Warren Buffett)

وارن بافت
نام وارن بافت
دارایی فعلی تا 4 ژانویه 2017 73.8 بیلیون دلار
دارایی خالص در سال 2016 60.8 بیلیون دلار
شغل مدیرعامل شرکت برکشایر هثوی (Berkshire Hathaway)
سن 86 سال
منبع درآمد شرکت برکشایر هثوی – بیلیونر خود ساخته
نمره خود ساختگی 8
محل اقامت اوهاما، نبراسکا
شهروند ایالات متحده امریکا
وضعیت تاهل بیوه، تاهل مجدد، 3 فرزند
تحصیلات لیسانس هنر/علوم لینکولن نبراسکا، فوق لیسانس علوم دانشگاه کلمبیا
سایر شهرت ها نفر 15 مردان قدرتمند سال 2016
نفر 13 قدرتمندان سال 2015
نفر 3 از 400 ثروتمند لیست فوربس
سومین بیلیونر سال 2016

وارن بافت به مدت 15 سال رده دوم از لیست 400 تایی ثروتمندان جهان را اشغال کرده بود. این رتبه در سال 2016 با خرید جف بزوس پایین آمد. بیشترین رکود ثروت وی در زمان رئیس جمهوری بیل کلینتون بوده است. وی مقداری در سال 2016 برای هیلاری کلینتون خرج کرد و قول داد که اطلاعات مالیاتی خود را فاش کند اگر که دونالد ترامپ این کار را انجام دهد. بزرگترین توصیه وارن بافت به دانشجویان دانشگاه این بوده است: «عادت های خوب را در خود ایجاد، توسعه و تقویت کنید». وی می گوید وقتی سن بالا رفت، تغییر عادت و رفتن به سمت هدف جدید مشکل می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com