ورود کاربر

2- آمانکیو اورتگا (Amancio Ortega)

آمانکیو اورتگا
نام آمانکیو اورتگا
دارایی فعلی تا 4 ژانویه 2017 71.3 بیلیون دلار
دارایی خالص در سال 2016 67 بیلیون دلار
شغل طراح لباس
سن 80 سال
منبع درآمد شرکت زارا – بیلیونر خود ساخته
نمره خود ساختگی ندارد
محل اقامت لاکورنا اسپانیا
شهروند اسپانیا
وضعیت تاهل متاهل با 3 فرزند
سایر شهرت ها دومین بیلیونر سال 2016
اولین بیلیونر در اسپانیا
4 بیلیونر در سال 2015

بنیانگزار زارا (Zara) یعنی آمانکیو اورتگا ثروتمندترین مرد اروپا و دومین مرد ثروتمند جهان است. وی ساخت پارچه و طراحی را در یک خانواده کوچک در سال 1963 و قبل از تاسیس زارا به شراکت همسر قبلی خود روالیا مرا (فوت 2013) در سال 1975 شروع کرد. در اواسط دهه 1980 اورتگا کار خود را در سراسر اسپانیا گسترش داد و اولین شعبه خود را در سال 1989 در امریکا باز کرد. همانطور که امپراطوری خود را گسترش می داد که امروزه شامل زارا، ماسیمو، دوتی، پول اند بیر است؛ به عمده فروشی نیز پرداخت، تبلیغات را محدود کرد، قویا به کیفیت و تقویت و کنترل زنجیره فروش و عرضه پرداخت تا که به امروز در سال 2017 که دومین مرد ثروتمند جهان است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com