ورود کاربر

1- بیل گیتز (Bill Gates)

بیل گیتز
نام بیل گیتز
دارایی خالص تا 4 ژانویه 2017 84.2 بیلیون دلار
دارایی خالص در سال 2016 76 بیلیون دلار
شغل شریک بنیاد بیل و ملیندا گیتز
سن 61 سال
منبع درآمد شرکت میکروسافت – بیلیونر خود ساخته
نمره خود ساختگی 8
محل اقامت مدینا، واشنگتن
شهروند ایالات متحده امریکا
وضعیت تاهل متاهل با 3 فرزند
تحصیلات اخراجی دانشگاه هاروارد
سایر شهرت ها هفتمین مرد قدرتمند جهان (2016)
ششمین مرد قدرتمند جهان (2015)
رتبه اول از 400 پول دار جهان
ثروتمندترین فرد در تکنولوژی
اولین بیلیونر سال 2016
ثروتمندترین فرد در 50 شهر بزرگ آمریکا

از خدمات عمومی بیل گیتز می توان به بنیاد خیریه وی اشاره کرد که یک بنیاد خیریه خصوصی برای ریشه کنی بیماری هایی از قبیل فلج اطفال، مالاریا و گسترش واکسیناسیون در سراسر جهان است. همچنین 12 میلیون دلار به آموزش ایالات متحده تخصیص داده اند که سالانه به صورت بورس به دانشجویان کم بضاعت اعطا می شود. در سال 2016 وی و تیمش یک جوجه بر روی آسمان خراش منهتن تعبیه کردند که به جهان نشان دهند چند عدد جوجه در جهان سوم و بخش های فقیر جهان چقدر تغییر می تواند ایجاد کند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com