ورود کاربر

فهرست مطلب

روماتوئید آرتریت (Rheumatoid Arthritis)


روماتوئید آرتریت

مشکل چیست؟

در این بیماری آنتی بادی های جریان خون به داخل پوشش سینوویال مفاصل حرکت کرده، موجب تورم مفصلی می شوند. این تورم روی عملکرد تاندون ها، استخوان ها و لیگامنت هایی که مفصل را حرکت می دهند تاثیر گذاشته، نتیجه اش درد حین حرکت است. اتیولوژی بیماری ناشناخته است، گرچه ژنتیک نقش مهمی در آن ایفا می کند. سن معمول بروز بیماری 20 تا 40 سالگی است، و 2 درصد جمعیت را مبتلا می کند. التهاب و ندول های حول مفاصل شایع است، معمولا مفاصل مچ دست، دست ها، زانوها و پاها را درگیر می کند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com