ورود کاربر

سیستم تنفسی

آکادمی اختلالات آب و الکترولیت – مبانی مایعات و الکترولیت ها
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت عملکرد تنفسی پس از دهه 20 عمر شروع به کاهش می کند و قدرت ارتجاعی و انعطاف پذیری مفاصل قفسه سینه به تدریج شروع به کاهش می کند. با زیاد شدن سن غضروف های قفسه سینه کاهش یافته، ضعف عضلانی و کاهش تعداد آلوئول های ریوی اتفاق می افتد.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت ظرفیت حیاتی، حجم جاری و حجم بازدمی کاهش می یابد.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت سرفه ضعیف تر شده و توانایی تخلیه ترشحات ریوی کاهش می یابد.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD) با افزایش ترشحات و کاهش سایز راه های هوایی منجر به انسداد راه هوایی، کاهش تبادل گازی و هیپوکسی می شود که منجر به اسیدوز لاکتیک و تجمع دی اکسید کربن و اسیدوز تنفسی می شود.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت اثربخشی تنفسی کاهش می یابد، ظرفیت تحمل بار کاری فزاینده و طولانی که ممکن است در اثر اسیدوز تنفسی رخ دهد، کاهش می یابد.
  • آکادمی اختلالات آب و الکترولیت جبران تنفسی بلند مدت اسیدوز متابولیک احتمالا موجب مخاطره تنفسی و نهایتا نارسایی تنفسی می شود که در بیماران سالمند نسبت به جوانترها مشاهده می شود.

لینک مطالب مرتبط


منبع:

Johnson J.Y., Lyons E., (2012). Fluids and Electrolytes Demystified, McGraw-Hill Companies, New York.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com