ورود کاربر

فهرست مطلب

فرآیند پرستاری عوارض تنفسی جراحی (Respiratory Complications)

عوارض تنفسی

بیماران دارای مشکل تنفسی قلبی، چاقی، رویه های جراحی قفسه سینه (توراسیک) و یا بالای شکم در خطر بالاتر ابتلا به مشکلات تنفسی پس از عمل هستند.

مشکل چیست؟

پس از جراحی بیمار بی حرکت است. این کاهش فعالیت جسمی منجر به کاهش حرکات دیواره قفسه سینه و حرکات دیافراگم می شود، که نتیجه اش کاهش مقدار تبادل هوا است. کیسه های آلوئولی کولاپس شده و منجر به نواحی آتلکتازی می شود.
داروهای مسکن می توانند روی وضعیت تنفسی بخاطر کاهش نیروی محرک تنفسی تاثیر بگذارند. بیمار در ریسک بالاتر عوارض تنفسی ممکن است دچار پنومونی پس از عمل شود که حاصل کاهش جریان هوا، افزایش ترشحات ریوی و فرآیندهای التهابی است. بیماران همچنین در ریسک بالاتر تشکیل لخته داخل رگ یا DVT یا کسانی که در خطر اختلالات انعقادی هستند، در خطر آمبولی ریه نیز می باشند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com