ورود کاربر

سئوالاتی که باید در ویزیت پزشک پرسیده شود

وبگاه پرستارسئوالات خود را قبل از ویزیت پزشک یادداشت کنید تا فراموش نکنید از جمله:

1- آیا سرفه من خوب می شود؟

وبگاه پرستاربیشتر مواقع سرفه خودبخود و در طی چند روز تا هفته از بین می رود. اگر سرفه مقاوم بود، پزشک ممکن است آزمایشاتی انجام دهد تا علت سرفه را مشخص کند. با توجه به علت سرفه، درمان سرفه مزمن به بهتر شدن سرفه و گاهی رفع کامل آن می انجامد. بیمارانی وجود دارد که علیرغم درمان، سرفه آنها ادامه می یابد.

2- چه نشانه های اخطاری همراه با سرفه وجود دارد؟

وبگاه پرستارهر گاه سرفه شما با تب بالا، تنگی نفس، تولید خلط جدید یا تغییر رنگ و مقدار خلط همراه شد، بایستی سریع به پزشک اطلاع داده شود. سرفه کردن خون نیز علامت مهم دیگری است و نشانگر بیماری جدی است. بروز ناگهانی سرفه و تنگی نفس با یا بدون درد قفسه سینه به توجه فوری پزشکی نیاز دارد.

3- آیا درمان سرفه به آنتی بیوتیک نیاز دارد؟

وبگاه پرستارآیا برای درمان سرفه باید آنتی بیوتیک مصرف کرد؟ بیشتر اوقات عفونت منجر به سرفه ویروسی است از قبیل سرما خوردگی. این عفونت ها به آنتی بیوتیک نیاز ندارد. در موارد معدود عفونت باکتریال موجب سرفه می شود که این عفونت ها برای درمان به آنتی بیوتیک نیاز دارد. اگر عفونت از نوع ویروسی نباشد، کشت خلط انجام شده و با توجه به نتیجه آنتی بیوگرام خلط، آنتی بیوتیک برای بیمار تجویز می شود.

4- آیا سرفه مسری است؟

وبگاه پرستارسرفه زمانی مسری است که علت آن عفونت مسری باشد و از طریق هوا در زمان سرفه یا عطسه منتشر شود. همه عفونت های گلو و مجاری تنفسی مسری نیستند. اگر عفونت تنفسی دارید، بخاطر داشته باشید که هنگام سرفه دهان و بینی خود را بپوشانید. در زمان حضور در مکان های عمومی از ماسک استفاده کنید. با پزشک خود در مورد مسری بودن سرفه خود بحث کنید.

5- سرفه چقدر جدی است؟

وبگاه پرستارآیا سرفه یک اختلال جدی است؟ بیشتر سرفه ها جدی نیستند و خودبخود رفع می شوند. سرفه مقاوم همراه با سایر علائم از قبیل تنگی نفس، تولید خلط، تنفس سریع، درد قفسه سینه یا خس خس سینه می تواند نشانگر یک بیماری زمینه ای جدی باشد که مستلزم توجه فوری است.

6- آیا ترک سیگار موجب رفع سرفه می شود؟

وبگاه پرستارترک سیگار همیشه یک کار خوب برای راه های هوایی و ریه ها است، صرفنظر از اینکه چه موقع ترک می کنید. ترک سیگار موجب بهبود سرفه و گاهی ناپدید شدن آن می شود. حتی اگر سیگار آسیب مزمن به ریه ها زده باشد و روزانه سرفه داشته باشید، هنوز ترک سیگار می تواند مفید بوده و وضعیت سرفه را بهبود بخشد.

7- آیا مصرف داروی ضد سرفه اقدام مناسبی است؟

وبگاه پرستارسرفه یک رفلکس مهم بدن است. سرفه مکانیسم دفاعی است که بدن برای تمیز و باز نگهداشتن راه های هوایی و ریه ها از ذرات، میکروب ها، محرک ها، گرد و غبار، مخاط استفاده می کند. مهمتر از سرکوب سرفه پیدا کردن علت سرفه است. زمانی که علت سرفه پیدا شد، درمان شروع شده و داروهای ضد سرفه می توانند به کاهش شدت و دفعات سرفه کمک کنند.

آموزش بیماری های شایع تنفسی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com