ورود کاربر

فهرست مطلب

درمان پورپورا در مراقبت تسکینی

مقدمه

تعدادی از بیماران در روزهای پایان عمر دچار خارش شدید می شوند، که می تواند فوق العاده آزار دهنده باشد. این علامت به هزاران دلیل ممکن است رخ دهد، اما قابل درمان است.

 

علل و درمان خارش
به روز رسانی در 22 ژوئن 2016

در این مقاله می خوانیم

  • پاتوفیزیولوژی پورپورا (خارش) در بیماران مراحل نهایی زندگی
  • توصیه های مراقبت پوست
  • درمان خارش

نویسنده:

کولین پردو، متخصص پرستاری بالینی، عضو تیم مراقبت تسکینی آبرتاو برو مورگانوگ، عضو هیئت علمی دانشگاه

منبع:

Perdue C (2016) Management of pruritus in palliative care. Nursing Times; 112: 24, 20-23.

چکیده

پورپورا (خارش شدید پوست) یک علامت نسبتا نادر در مراقبت تسکینی است، اما تاثیر منفی بر بهزیستی و رفاه جسمی، روانی و اجتماعی بیمار دارد. برای اعضای خانواده بیمار نیز می تواند ناراحت کننده باشد. بررسی و شناخت کلی نگر برای ایجاد طرح مراقبتی انفرادی و برای تسکین خارش لازم است، که شامل اقدامات مراقبت از پوست عمومی و ترکیبی از درمان های موضعی و سیستمیک است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com