ورود کاربر

مداخلات غیر دارویی درمان خارش

درمان با نور ماوراء بنفش بی (UVB) می تواند برای خارش ناشی از سلولهای لنفومای T و اورمی مفید باشد. هرچند برای بیمار ممکن است سخت باشد که در جلسات درمان در پایان زندگی خود شرکت کند (سکارسیا و گبارا، 2011).

طب سوزنی (Acupuncture) ممکن است در کاهش خارش مفید باشد (ماننتی و همکاران، 2009) و تحریک عصبی از راه پوست (TENS) که عمدتا برای درمان درد موضعی استفاده می شود، ممکن است موجب تسکین خارش شود (یوسیفوویچ و همکاران، 2003؛ کرانیک و زیلیچ، 2001). هیپنوتراپی (Hypnotherapy) نیز نشان داده اند که دیسترس خارش را در یک مطالعه بر روی نمونه کوچکی از مبتلایان به ایدز (HIV/AIDS) کاهش داده است (روکلیدج و ساندرز، 2002)؛ در حالیکه تکنیک هایی از قبیل خیالپردازی (imagery) و ریلکسیشن (relaxation) ممکن است به کاهش شدت احساس خارش کمک کنند (یوسفوویچ و ساموئل، 2008).

شواهدی مبنی بر حمایت از نگرش مثبت بیماران در افزایش اثربخشی درمان های کاهنده خارش وجود دارد (برگاسا و همکاران، 2006).

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com