ورود کاربر

فهرست مطلب

حاملگی (Pregnancy)

حاملگی

سن حاملگی از اولین روز آخرین قاعدگی (LMP) محاسبه می شود. در هر ویزیت والدین، فوندوس (قاعده رحم) اندازه گیری می شود همانطور که موضع آن در شکم مشخص می شود. این اطلاعات برای بررسی و شناخت رشد جنین استفاده می شود. حاملگی معمولا به سه دوره سه ماهه تقسیم می شود. سه ماهه اول از صفر تا 14 هفتگی در نظر گرفته می شود از لانه گزینی شروع می شود. در طی این زمان، احساس خستگی، تهوع و استفراغ صبحگاهی رایج است. در دو ماهگی جنین به سایز یک گریپ فروت است. در نه هفتگی رویان را جنین می نامند و حدود یک اینچ طول دارد. در طی سه ماهه اول، بیشتر ارگان ها شکل می گیرند.

سه ماهه دوم از 14 تا 28 هفتگی حاملگی است و توسط سفتی کردن پستان، خستگی کمتر و کاهش تهوع صبحگاهی مشخص می شود. هرچند کمر درد ممکن است شروع شود و همچنین علائم کشش از قبیل سوزش سردل و هموروئید آغاز می شوند. در 16 هفتگی فندوس رحم مابین استخوان پوبیس و ناف قرار دارد. در 16 تا 18 هفتگی حرکات جنین ممکن است حس شود. اما حرکات کمتری حس می شود زیرا فضای موجود برای حرکت جنین کم است. مادر ممکن است مشکلات تنفسی را تجربه کند زیرا رحم مستقیما در زیر دیافراگم قرار گرفته و به ریه فشار می آورد. همچنین ممکن است ادم، مشکل خواب و افزایش میل به دفع ادرار را بخاطر فشار بر مثانه احساس کند. همچنین ممکن است انقباضات براکستون – هیکز (Braxton-Hicks) را احساس کند که کرامپ های شکمی خفیف هستند.

مشکل چیست؟

هیچی در کل

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com