ورود کاربر

عدم تعادل پتاسیم: هیپوکالمی و هیپرکالمی

آکادمی اختلالات آب و الکترولیت – مبانی مایعات و الکترولیت ها

اهداف یادگیری

وبگاه پرستاردر پایان این مبحث شما قادر خواهید بود:

  • هیپوکالمی و هیپرکالمی را با هم مقایسه و تبیین کنید.
  • بیماران در خطر عدم تعادل پتاسیم را شناسایی کنید.
  • علائم افزایش و کمبود سطح پتاسیم را تمایز دهید.
  • مقادیر تشخیصی آزمایشات نشانگر عدم تعادل پتاسیم را بشناسید.
  • عوارض بالقوه هیپوکالمی و هیپرکالمی را شرح دهید.
  • مداخلات پرستاری مرتبط با درمان عدم تعادل پتاسیم را تعیین کنید.

وبگاه پرستاردر این بخش به بررسی عدم تعادل پتاسیم پرداخته می شود. عدم تعادل پتاسیم می تواند به صورت کاهش مفرط سطح پتاسیم یا هیپرکالمی و افزایش مفرط سطح پتاسیم یا هیپرکالمی باشد. ابتدا واژه های کلیدی معرفی شده، سپس به بررسی تبادل یون پتاسیم و فرآیند جذب و دفع پتاسیم بدن پرداخته می شود. سپس هیپرکالمی، علل هیپرکالمی، علائم هیپرکالمی و مراقبت های پرستاری هیپرکالمی؛ و هیپوکالمی، علل ایجاد کننده هیپوکالمی، علائم هیپوکالمی و مراقبت های پرستاری هیپوکالمی بحث می شوند. در پایان یک مورد بالینی معرفی شده و سئوالاتی برای مرور و تفکر نقادانه مطرح می شود.

رئوس مطالب:

منبع:

Johnson J.Y., Lyons E., (2012). Fluids and Electrolytes Demystified, McGraw-Hill Companies, New York.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com