ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پنج حقیقت که باید در مورد پنومونی بدانیم

آموزش بیمار – پنومونی

وبگاه پرستارپنومونی خیلی شایعتر از چیزی است که شما تصور می کنید. سالانه بیشتر از یک میلیون نفر بخاطر پنومونی بستری می شوند و بیشتر از 50 هزار نفر در اثر پنومونی می میرند. پنومونی عفونت یک یا هر دو ریه است، موجب التهاب و تجمع مایع در ریه ها می شود. ممکن است موجب مشکلاتی در تبادل گازی و اکسیژن شود. دانستن موارد زیر در مورد این بیماری جدی مهم است:

1- پنومونی قابل پیشگیری است

وبگاه پرستارسالانه برای پیشگیری از آنفولانزای فصلی و در نتیجه پنومونی، واکسن فلو بزنید. آنفولانزا شایعترین علت پنومونی است، پیشگیری از آنفولانزا یعنی پیشگیری از پنومونی. اگر فردی پر خطر هستید و احتمال پنومونی در شما بالا است، واکسن پنومونی پنوموکوکی نیز بزنید.

2- هر کسی ممکن است به پنومونی مبتلا شود

وبگاه پرستاراین حقیقت دارد که عده ای بیشتر مستعد ابتلا به پنومونی هستند، اما هر کسی ممکن است پنومونی بگیرد. علائم پنومونی شامل تب، خس خس سینه، سرفه، لرز، تنفس سریع، درد قفسه سینه، کاهش اشتها، احساس ناخوشی و بی حالی است و ممکن است تنها علامت شما احساس بی حالی و ناخوشی باشد.

3- پنومونی بیشتر از 30 علت مختلف دارد

وبگاه پرستارمیکروب های زیادی موجب پنومونی می شوند، از جمله باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها. دانستن علت پنومونی بسیار مهم است، زیرا درمان پنومونی به علت ایجاد کننده آن بستگی دارد.

4- پنومونی می تواند کشنده باشد

وبگاه پرستارپنومونی می تواند شدید و کشنده باشد. عوارض پنومونی از نارسایی تنفسی، سپسیس یا عفونت عمومی تا آبسه ریه و مرگ متفاوت است؛ عوارض پنومونی بیشتر در سالمندان و بچه های کوچک دیده می شود. پنومونی برای کسانی که دچار تضعیف سیستم ایمنی هستند، بسیار خطرناک است.

5- عادات بهداشتی خوب مبارزه با پنومونی است

وبگاه پرستاردست های خود را مرتب بشوید، رژیم غذایی سالم و متعادل بخورید، به اندازه کافی استراحت کنید، بطور منظم ورزش کنید، سیگار نکشید. این ها همگی عاداتی هستند که به پیشگیری از پنومونی کمک می کنند. عادات بهداشتی خوب و رعایت بهداشت فردی بهترین ابزار برای پیشگیری از پنومونی و یا بهبودی سریع از پنومونی است.

آموزش بیماری های شایع تنفسی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com