ورود کاربر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

پنج سئوالی که از پزشک خود باید بپرسید

آموزش بیمار – پنومونی آیا می دانید پنومونی چیست؟
1- آیا من در خطر ابتلا به پنومونی هستم؟

وبگاه پرستارهر کسی ممکن است پنومونی بگیرد، اما بعضی از افراد در خطر بالاتر گرفتن پنومونی هستند. بنابراین با پزشک خود مشورت کنید تا میزان ریسک پنومونی شما مشخص شود و اگر جزء افرادی هستید که مستعد ابتلا به پنومونی هستید، اقدامات لازم برای پیشگیری از پنومونی را به عمل آورید.

2- چه واکسن هایی نیاز دارم؟

وبگاه پرستارپنومونی قابل پیشگیری است. سالی یکبار برای پیشگیری از آنفولانزای فصلی واکسن فلو بزنید. شایعترین علت پنومونی آنفولانزا است، بنابراین پیشگیری از آنفولانزا یعنی پیشگیری از پنومونی. اگر جزء افراد مستعد هستید، واکسن پنوموکوک نیز بزنید. واکسن پنومونی پنوموکوکی برای تمامی بچه های زیر 5 سال یا بزرگسالان بالای 65 سال توصیه می شود.

3- علائم پنومونی چیست؟

وبگاه پرستارعلائم پنومونی ممکن است در افراد متفاوت باشد، اما سرفه (با خلط سبز یا زرد رنگ، حتی خلط خونی)، تب، لرز، تنگی نفس شایع است. در صورت شک به پنومونی بلافاصله به پرستار یا پزشک خود مراجعه کنید.

4- انواع مختلف پنومونی چیست؟

وبگاه پرستارپنومونی انواع مختلفی دارد از جمله باکتریال، ویرال، مایکوپلاسما، سایر موارد. نوع پنومونی تعیین کننده نوع درمان آن است. اگر پنومونی گرفته اید، بایستی با تعیین نوع بیماری به درمان آن بپردازید.

5- چه اقداماتی به من کمک می کند که ریه های سالم داشته باشم؟

وبگاه پرستارعادات سلامتی خوب می تواند به پیشگیری از پنومونی و سایر بیماری های ریوی کمک کند. بهداشت فردی خوب از جمله تغذیه خوب و بهداشت دهان و دندان و شستن مرتب دست ها حیاتی است. از محل های شلوغ، تماس با افراد بیمار، تماس با گازها و مواد شیمیایی تحریک کننده ریه، کشیدن سیگار، آلودگی هوا پرهیز کنید. بدینوسیله می توانید سلامت ریه های خود را تقویت کرده و از پنومونی پیشگیری کنید.

آموزش بیماری های شایع تنفسی

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com