ورود کاربر

محل قرارگیری لیدها

قبل از صحبت در مورد جایگذاری لیدها، بگذارید در مورد الکترود صحبت کنیم. چرا باید لیدها را در جایی خاص از بدن گذاشته شوند؟ لیدها الکترودهایی هستند که فعالیت الکتریکی سلول (برای نمونه، بردارهای تولید شده توسط سلول) را برداشت می کنند و ECG آنها را به امواج تبدیل می کنند.

حالا تصور کنید که لیدها دوربین هستند، که از زوایای مختلف به قلب نگاه می کنند. این دوربین ها از زوایه ای که به قلب نگاه می کنند، عکس می گیرند. زمانی که تمامی تصاویر گرفته شده از زوایای مختلف قلب را با هم ترکیب کنیم، به تصویر سه بعدی قلب دست می یابیم. جالب است؟ در واقع شما به تصویر سه بعدی قلب نگاه می کنید که توسط نوار ECG بازنمایی شده است.

میدان دید لیدها (دوربین ها) به قلب از جهات مختلف
میدان دید لیدها (دوربین ها) به قلب از جهات مختلف

اول باید رویایی داشته باشی، که رویایت به واقعیت تبدیل شود(عبدول کلام)

محل قرارگیری لیدها
محل قرارگیری لیدها

محل قرار گیری لیدهای سینه ای

  • V1 - چهارمین فضای بین دنده ای در لبه راست استخوان جناغ
  • V2 - چهارمین فضای بین دنده ای در لبه سمت چپ استخوان جناغ
  • V4 - پنجمین فضای بین دنده ای رو خط میان ترقوه ای
  • V3 - حد وسط بین لیدهای V2 و V4
  • V5 - در سطح افق لید V4 در خط قدامی زیر بغل
  • V6 - در سطح افقی لید V4 در خط میانی زیر بغل
محل قرار گیری لیدهای سینه ای
محل قرار گیری لیدهای سینه ای

تغییری را که می خواهی در جهان ببینی، اول در خودت ببین(ماهاتما گاندی)

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com