ورود کاربر

فهرست مطلب

نوروپاتی محیطی (Peripheral Neuropathy)

نوروپاتی محیطی

این دژنراسیون یا بیمار شدن اعصاب محیطی است که روی اعصاب حرکتی و یا حسی تاثیر می گذارد. اعصاب محیطی شامل همه اعصاب غیر از مغز و نخاع است.

مشکل چیست؟

نوروپاتی ها خیلی شناخته شده نیستند. زمانی که اعصاب محیطی آسیب می بینند، مغز در زمان پرازش سیگنال ارسالی از اعصاب آسیب دیده دچار سردرگمی می شود. درد یا بی حسی ممکن است با اندازه آسیب تناسب نداشته باشد یا ممکن است در حالی که پوست و بافت سالم است، درد وجود داشته باشد. نوروپاتی محیطی ممکن است اعصاب حرکتی یا اعصاب حسی یا هر دو را درگیر کند. اغلب نتیجه کنترل ضعیف دیابت ملیتوس، کم کاری تیروئید، مواد سمی، ایدز (HIV/AIDS)، کمبود ویتامین، مصرف الکل یا بعضی از عفونت ها است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com